TK Kompas
dětský tábornický klub při ČTU

Hry

Zde snad naleznete pár her či námětů na ně jak strávit volnou chvíli.

svíčková
Možná si myslíte, že toto sem zrovna moc nepatří, ale to není vůbec pravda. Nejedná se totiž o výtečný pokrm, ale o jednu báječnou pohybovo-noční hru se svíčkami. Dozvíte se pravidla a také, že se každý měsíc hraje na náměstí Svobody v Brně, takže pokud byste chtěli, můžete se stavit a zahrát si s námi.
sudoku
Je mírně logická hra při níž vám stačí pouze papír, tužka a vaše mozkové závity. Zde naleznete nějaké informace o ní, odkazy na jiné stránky a samozřejmě si zde můžete i rovnou zahrát a vyzkoušet si tento fenomén roku 2005.
hry z krabičky
K tomuto snad není potřeba nic dodávat. Snad jen ... proč z krabičky? Vysvětlení na vás ovšem čeká přímo na stránce s celkem 28 hrami na ven, ale hlavně do klubovny nebo jiné místnosti.
ostatní hry
Zde se snad časem nastřádají další hry od nás pro vás. Zatím zde jsou jen pravidla na hru Lidi a Matematico.
překlady pravidel
V dnešní době se dá v obchodech sehnat spousta velmi kvalitních her. Jmenujme například Carcassone, Osadníci z Katanu, Bang!. Pravidla většinou bývají složitější a navíc obvykle nejsou psány česky. A protože tyto hry také hráváme, občas si některá pravidla pro snadnější pochopení přeložíme.